Kaliteli Ev Ofis Nakliyat Hizmetleri

Asansör Kiralama

Gizem nakliyat olarak kendi sektörümüzün en önemli firması olmayı gelişen teknolojiyi takip ederek ve müşterilerimizin memnun olmasını sağlayacak yüksek kalitede hizmet vererek başarmaktayız. Nakliyat sektöründe yaşanan gelişmeler arasında son yıllarda asansörlü nakliyat yapan firmalar daha güvenilir olarak kabul edilmektedir. Firmamızda kullandığı modern asansör sistemleri ile müşterilerinin eşyalarının güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Çok yüksek binalara taşınması gereken kişiler içinde özel asansör sistemlerine sahip olan firmamız asansörü olmayan nakliyat firmalarına ve diğer sektörlerde binaların dışından malzeme taşınması gerektiğinde kullanılması için ihtiyaç duydukları asansör kiralama hizmeti vermektedir.  Asansörlerimizin bakımları her zaman düzenli olarak yapılmakta ve kanunların gerektirdiği bütün belgelere sahip olmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Ev ya da ofis taşınması gerektiğinde taşınacak kişileri büyük bir endişe kaplamakta eşyaların zarar görme ihtimali adeta kabus görmelerine neden olmaktadır. Oysa Gizem nakliyat olarak profesyonel bir ekip ile çalışarak müşterilerimizin eşyalarını titizlik ile paketleyerek asansörlü nakliyat sistemini kullanarak taşımaktayız. Asansör kiralama yaparak işlerini çok daha hızlı tamamlamak isteyen kişiler için de firmamızın sahip olduğu asansörler kiralanmaktadır. Asansör kiralamak istediğinizde kullanılacak olan yükseklik ve ne kadar süre ile asansöre ihtiyacınız olduğunu firmamıza bildirdiğinizde tam ihtiyacınız olan özelliklere sahip olan asansör sistemi tespit edilerek uygun fiyatlar ile kiralama yapmanız ve işinizi sorun yaşamadan kısa sürede tamamlamanız mümkün olacaktır.

Neden Asansör Kiralama?

Yüksek katlara eşya ve malzeme taşınması için kullanılan, gerektiğinde kurularak gerektiğinde de sökülebilen asansör sistemlerinin fiyatları oldukça yüksektir ve bu asansörleri sadece bir süreliğine kullanmaları gereken kişi ve firmalar için asansörlerin alınması oldukça yüksek bir maliyet getirmektedir. Gizem nakliyat firmamız sizleri bu yüksek maliyetlerden kurtarmakta ihtiyacınız olduğu süre kadar kullanabilmeniz için asansör kiralama hizmeti vermektedir. Binaların dış cephelerine kolayca kurulabilen asansör sistemlerimiz eşya ve malzemelerin kol gücüne ihtiyaç duyulmadan kolayca ve hızla üst katlara taşınabilmesini sağlamaktadır. Asansörlerimizi kiralandığında asansörün teslimatını binanın en uygun noktasına yaptıktan sonra nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vererek tamamlıyoruz. Ankara merkezli firmamız ilimizde ve tüm ülkede ihtiyaç duyulduğunda asansör kiralama hizmeti vermektedir.