Kaliteli Ev Ofis Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe artık pek çok nakliyat firması asansörlü nakliyat yapmayı tercih etmektedir. Çünkü bu şekilde eşyaların taşınması sırasında daha az kol gücü gerekmekte ve binadan asansör ile alınan eşyalar düşme ve sarsılma gibi onların zarar görmesine neden olacak durumlar ortaya çıkmadan araçlara yüklenebilmekte ya da yeni adrese varıldığında araçtan boşaltılmaktadır. Asansörlü nakliyat bir süredir kullanılan bir yöntem olmakla birlikte Gizem evden ede nakliyat olarak biz son sistem asansörler kullanıyoruz. Her zaman en yeni asansör sistemlerini kullanarak çalışmalarında sorun olmamasını ve eşyaların hızla nakliyatının yapılabilmesini sağlıyoruz. Müşterileri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor olmamız ile işimizde kaliteden ödün vermiyor ve her zaman bizi tercih eden müşterilerimizin evine yeterli sayıda kişiden oluşan ekibimiz ile gelerek işimizi hızla sonuçlandırıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?

Evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğunda Gizem nakliyat olan firmamızı tercih etmeniz halinde öncelikle ücretsiz olarak keşif yapmak için işinde uzman arkadaşlarımız sizi ziyaret etmekte ve eşyalarınızın miktarını tespit etmektedirler. Sonrasında da size uygun olan zamanda söz verilen saatte geniş ve işinde profesyonel bir ekip ile evinize gelinmektedir. Özellikle yüksek binalarda eşyaların merdivenlerden indirilmesi sorun olmakta bina asansörünün kullanılmasına da izin verilmemektedir. Bu durumun sorun olmaması ve taşınmanın daha kısa sürede sonuçlanması için Gizem nakliyat olarak son sistem asansörlerimizi binanın dışına kurmaktayız. Asansörün test edilmesinin ardından da eşyaların evinizden nakliyesi kısa sürede yapılmaktadır.

Asansörlü Nakliyatın Avantajları Nelerdir?

Gelişen teknoloji ile kullanılmaya başlayan asansörlü nakliyat pek çok avantajı ile evden eve nakliyatın yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Peki asansörlü nakliyatın sağladığı avantajlar nelerdir saymak gerekirse

1-) Evden eve nakliyat sırasında eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adrese taşınması sırasında kullanılması sırasında kol gücünün kullanılmasına gerek bırakmamakta bu şekilde de nakliyat işi çok daha hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

2-) Eşyaların asansör sistemi ile taşınıyor olması sayesinde düşme gibi insan hatası nedeniyle hasar görme olasılığı ortadan kalkmakta ve en çok korkulan şey olan eşyaların zarar görmesi ihtimali de ortadan kalkmaktadır.