Kaliteli Ev Ofis Nakliyat Hizmetleri

Depolama

Gizem nakliyat olarak sektörümüzde güvenilir ve işini kaliteli olarak yapan firma olmanın yanında sektöre getirdiğimiz yenilikler ile de ön plana çıkmaktayız. Sektöre getirdiğimiz yeniliklerden birisi de eşya depolama hizmetidir. Bu hizmetimiz ile bir süre için güvenli bir alanda olmasını istediğiniz eşyalarınız olduğunda bunun için yanınızda yer almaktayız. Depolama hizmetimizden evlerinin eşyalarını, ofislerinin eşyalarını güvenli depolarımızda saklıyor ve ihtiyacınız olduğunda depolarımızda güvenle bekletilen eşyalarınızı istediğiniz adrese nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Pek çok nakliyat şirketinde olmayan bu özellik ile Gizem nakliyat olarak müşterilerimizin kıymetli eşyalarımı bir süreliğine güvenle nerede saklayabilirimi sorularına cevap oluyoruz.

Güvenli Depolama ve Nakliyat Hizmeti

Nakliyat sektöründe güvenin çok önemli olduğunu biliyor ve bu nedenle Gizem nakliyat olarak adımızın güvenle anılması için kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Sigortalı nakliyat hizmetini veren bir firma olarak depolama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize de aynı hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı koymak için depolama hizmetimizden yararlandığınızda eşyalarınız sigortalanacak böylece sel, yangın, hırsızlık gibi durumlarda bundan hiçbir şekilde bir zarara uğramayacaksınız. Eşyalarınızın bekleyeceği depolarımızda bunlar dışında doğal şartlardan dolayı rutubetlenmesi, böcek ya da toz nedeniyle yıpranması gibi bir durumda olmayacaktır. Çünkü depolarımız sürekli olarak kontrol edilmekte ve düzenli aralıklarla ilaçlama ve temizlikleri de gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızı istediğiniz kadar uzun süre depolarımızda bekletmeniz mümkün olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta eşyalarınızı almak istediğinizde bundan firmamızı bir hafta önce haberdar etmeniz olacaktır. Bu şekilde bir hafta önce haber verdiğinizde her iki taraf için de sorun olmayacaktır.

Nakliyatta Güven Neden Önemlidir?

Nakliyat sırasında bir süreliğine de olsa eşyalarınızın yanında olmayacağınız için onların güvende olduğunu bilmek önemlidir. Gizem nakliyat olarak işimizde güvene önem veriyor ve asla kaliteden ödün vermiyoruz. Ekibimizi işini severek yapmakta olan kalifiye kişilerden oluşturarak her zaman müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz. Nakliyat ya da depolama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde ekibimiz evinize gelerek eşyaların demontajını yaparak paketlemesini yaparak güvenle taşınmasını ve depolarımıza götürülmesini sağlamaktadırlar. Depolama hizmetimiz uzun süre kullanmayacağınız eşyalarınızın uygun fiyatla ve güvenle bekletilmesi için en uygun hizmet olmaktadır.