Kaliteli Ev Ofis Nakliyat Hizmetleri

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Gizem nakliyat firmamız Etimesgut ilçesinde yaşayan ve evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişilere üst düzey kalitede hizmet vermektedir. Nakliyat firmaları arasında müşterilerinin güvenli hizmet almasını ve eşyalarının zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile müşterilerimizin taşınmalarından dolayı stres yaşamalarını önlüyor ve onlara hızlı çözümler sunuyoruz. Etimesgut evden eve nakliyat hizmeti alacak kişilerin en büyük endişelerinin eşyalarının zarar görmesi olduğunu biliyor ve bunun olmaması içinde gerekli önlemleri alıyor ve her zaman işini en iyi şekilde yapan deneyimli bir ekip ile çalışıyoruz. Nakliyat firmaları arasında en modern nakliyat yöntemlerini kullanan firmamız ayrıca son model, geniş araçlar ile hizmet vermektedir. Araçların içleri süngerle kaplanarak yolların bozuk olmasından kaynaklı olabilecek sarsıntılarda eşyaların bundan zarar görmesi engellenmektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Evden eve nakliyat sırasında sizlerin tam olarak eşyalarınızı güvende hissetmenizin ve istenmeyen ve elde olmayan nedenler ile ortaya çıkabilecek zararların karşılanabilmesi için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamak için uzman ekibimiz ile ekspertiz raporu hazırlamak için sizleri taşınma öncesi evinizde ziyaret etmekteyiz. Etimesgut ve Ankara ilinin tüm ilçelerinde şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermenin yanında şehirlerarası nakliyat hizmetimiz olması ile şehir dışına taşınmalarınızın da sorunsuz ve hızla sonuçlanmasını sağlamaktayız. Kaliteli ambalaj malzemeleri ile her eşyanın cincine uygun olarak paketleme işleminin yapılmasının yanında ayrıca mobilyalarınızın demontajı ve yeni adreste montajını da bu konuda eğitimli personelimiz tarafından yapmaktayız.

Parça Eşya Taşımacılığı ve Depolama Hizmetleri de Veriyoruz

Parça eşya taşımacılığı aynı yönde ve aynı zamanda taşınması gereken iki ev ya da ofis olması durumunda bunların aynı araç ile taşınarak maliyetin yarı yarıya düşürülmesi olarak tanımlanabilmektedir ve bu hizmetimiz ile müşterilerimizin bütçelerinin taşınma olayından fazla etkilenmemesini sağlamaktayız. Parça eşya taşımacılığı konusunda deneyimli bir firma olarak sizin gözetiminizde eşyalarınız araçlarımıza yüklenmekte ve karışma kaybolma gibi bir durum asla ortaya çıkmamaktadır. Kıymetli eşyalarınızı, mobilyalarınızı ya da ofis eşyalarınızı bir süreliğine güvenli bir depoda saklamak istediğinizde bunun için sizlere sunduğumuz depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir