Kaliteli Ev Ofis Nakliyat Hizmetleri

Hakkımızda

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Gizem nakliyat firmamız güvenilir olmayı ön planda tutmakta ve müşterilerine kendi sektöründe yaşanan gelişmeleri anında yansıtmaktadır. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi saymakta ve güvenle taşınmaları için gerekli olan bütün önlemleri almaktayız. Kullandığımız modern yöntemler ve işinde profesyonel ekibimiz ile de müşterilerimize nakliyat konusunda hızlı çözümler sunuyoruz. Trafikte bizim dışımızda olan sebeplerden dolayı eşyalarınızın zarar görmemesi için deneyimli sürücüler ve yeni model içleri süngerle kaplı araçlarımız ile nakliyatlarını yapıyoruz.

Gizem Nakliyat Olarak Hizmetlerimiz

Gizem nakliyat olarak adımızın sektöre getirdiğimiz yenilikler ve hizmet kalitemizin yüksekliği ile anılmasını sağlamaktayız. Ankara merkezli bir firma olarak Ankara ilinin bütün ilçelerinde şehir içi nakliyat hizmeti veriyor olmamızın yanında şehir dışına taşınacak olan kişiler için de şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı hizmetlerimizi yılın her günü vermekte bu şekilde müşterilerimize en uygun olan zamanda taşınabilmelerine yardımcı olmaktayız. Verdiğimiz depolama hizmeti ile bir süreliğine kullanmayacağınız ev ve ofis eşyalarınızın güvenle saklanmasını sağlamaktayız. İşinde en iyi olmayı planlayan bir firma olarak bütün nakliyat hizmetlerimiz sırasında sigorta yapmaktayız. Sigortalı nakliyat yaparken farkımızı eşyalarınızı gerçek değerinden sigortalayarak ortaya koymaktayız. Bu sayede istenmeyen hasarlar oluştuğunda zararınızın tam olarak sigorta firmaları tarafından karşılanması mümkün olmaktadır.

Profesyonel Ekibimiz

Bir işin en iyi şekilde yapılması için o işin uzmanları tarafından yapılması şarttır ve Gizem nakliyat olarak bütün ekip arkadaşlarımızın işe başlamadan gerekli eğitimleri almalarını sağlamakta ve ayrıca bu eğitimleri düzenli olarak vermeye cevam etmekteyiz. Güler yüzlü olan ekibimiz ile müşterilerimizin taşınma sırasında yaşadığı stresi bilerek onlara gerekli anlayışı göstermekteyiz. Paketleme, ambalajlama, mobilyaların demontajı ve montajı gibi her konuda deneyimli olan ekib arkadaşlarımız ile eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden nakliyatının yapılmasını sağlamaktayız. Asansörlü nakliyat yapan bir firma olarak modern teknolojiye sahip asansörlerimizin bakımlarını ve testlerini düzenli olarak yapmakta bu konuda ehliyeti olan kişilerin asansörleri kullanmasını sağlayarak bir sorun yaşanmasına kesinlikle izin vermemekteyiz. Yıllardır verdiğimiz nakliyat hizmeti sırasında her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.