Kaliteli Ev Ofis Nakliyat Hizmetleri

Ofis Taşımacılığı

Evler gibi kimi zaman ofislerinde taşınması gerekmektedir ve bu anlamda nakliyat hizmeti alınırken seçilecek olan firma daha çok önem kazanmaktadır. Çünkü ofis taşınması sırasında normalden fazla dikkat ve tecrübe gerekmektedir. Ayrıca taşınma işinin hızla sonuçlandırılması da işlerin aksamaması için gereklidir. Gizem nakliyat olarak ofislerinizin taşınması gerektiğinde bizi tercih etmeniz halinde hizmetimizden memnun kalacak ve ofis eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmemesi ile de işlerinizde de bir aksama meydana gelmeyecektir. Ofis taşımacılığı yaparken firmamızın bu konuda deneyimli ve eğitimli personeli ile sizlere hizmet veriyor ve ofislerin en önemli eşyaları olan elektronik eşyaların çizilmemesi, kırılmaması için de özel önlemler alıyoruz.

Ofis Taşımacılığında Paketlemenin Önemi

Ofislerde kullanılan her bir eşyanın önemi bulunmakta ve bu nedenle onların kırılması ya da hasar görmesi taşınma hızla sonuçlandırılıyor olsa da işin aksamasına neden olacaktır. Bu gerçeğin ışığında ofis taşımacılığı yaparken özel paketleme yöntemleri kullanıyoruz. Ofis mobilyalarınızı bu konuda eğitimli elemanlarımız demontajını yaptıktan sonra uygun malzeme ile paketleme yapmaktadır. En önemlisi bilgisayar gibi önemli elektronik eşyaları ise özel malzemeler ile düzgün bir şekilde paketlemekle yetinmiyor ayrıca bunları içleri köpük ile doldurulmuş karton kutulara yerleştiriyoruz. Bu sayede alacakları bir darbe onları etkilemeyecek ve kesinlikle zarar görmeyeceklerdir. Ofislerin taşınmasının hızla sonuçlanması için de yeterli sayıda personelimizi adresinize gönderiyoruz.

Ofis Taşımacılığında Asansörlü Nakliyat

Ofisinizin taşınması sırasında yüksek katlarda olmasının sizlere sıkıntı yaratmaması için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Bu sayede eşyalar asansörler ile taşınmakta hem bu işlem çok daha hızla sonuçlanmakta hem de eşyaların zarar görme olasılığı da ortadan kaldırılmaktadır. Yılın her günü hizmet veren Gizem nakliyat firmamız sizlerin uygun olduğunuz zamanda bu nakliyatı gerçekleştirmektedir. Ankara merkezli bir firma olarak hizmet vermemize rağmen ofisinizi şehir dışına taşımanız gerektiğinde de aynı şekilde hizmetimize devam etmekteyiz. Sigortalı nakliyat yaparak ofis eşyalarınızın gerçek değeriyle sigorta yapılmasını sağlayarak sizlere ekstra güven vermekteyiz. Ofis eşyalarınız zarar görmeden ve kısa sürede taşınması için firmamızı tercih etmelisiniz.