Kaliteli Ev Ofis Nakliyat Hizmetleri

Paketleme ve Ambalajlama

Nakliyat sektörünün en güvenilir firması olarak müşterilerimizin eşyalarının tam bir koruma altında olacağı bir hizmet sunuyoruz. Gizem nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi koruyor paketleme ve ambalajlama konusuna özel önem vererek güvenlik önlemlerinin en önemlisinin de paketleme ve ambalajlama olduğunu bilerek işinin uzmanı olan deneyimli ekibimiz ile kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Paketleme ve ambalajlamanın doğru teknikler ile yapılması kadar kullanılan malzemenin de kaliteli olması çok önemlidir. Kaliteli ambalaj malzemelerinin kullanılması sayesinde eşyalarınız daha iyi olarak korunmaktadır. Ankara merkezli bir firma olarak müşterilerimizin eşyalarını tam koruma altına alıyor ve zarar görmeden nakliyesinin yapılmasını sağlıyoruz.

Güvenli Taşımacılık

Gizem nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının güven içinde taşınmasını sağlamak için paketleme ve ambalajlama konusunda kalifiye elemanlar ile çalışmaktayız. Ayrıca elemanlarımıza bu konuda düzenli eğitimler vererek bu konuda sorun yaşanmasının önüne geçiyoruz. Mobilyalarınızın demontajı yapıldıktan sonra uygun malzeme ile ambalajlama yapılmaktadır. Kırılacak ve elektronik eşyalar gibi özel koruma gerektiren eşyalarınız da kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme yapıldıktan sonra daha iyi koruma olması için kutuların içine konulmaktadır. Kutuların içinde de köpükler bulunmaktadır. Eşyalarınız özenle paketleme yapıldıktan sonra da asansörlü nakliyat hizmetimiz ile kırılma, düşme gibi durumlar ortaya çıkmadan ve eşyalarınız zarar görmeden içleri süngerle kaplı araçlarımıza yüklenmektedir. Gizem nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti veriyor ve müşterilerimizin eşyalarım zarar görecek endişesi yaşamadan taşınmalarını sağlıyoruz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişilerin eşyalarını tam olarak güvende hissetmelerinin yolu sigortalı nakliyat olmaktadır. Bu şekilde istenmeyen hasarlar ortaya çıktığında müşterilerimizin bundan mağdur olmasının önüne geçiyor ve sigorta şirketinin ortaya çıkan zararı karşılamasını sağlıyoruz. Buna çoğu zaman gerek kalmamaktadır. Çünkü işinin uzmanı olan ekibimiz eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemini titiz bir şekilde yaparak hasar görmesine izin vermemektedir. Gizem nakliyat olarak kaliteden ödün vermiyor ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor ve her geçen gün müşteri sayımızı arttırmaktan da gurur duyuyoruz.