Kaliteli Ev Ofis Nakliyat Hizmetleri

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı nakliyat sektöründe çok fazla yararlanılan bir hizmet türüdür. Çünkü bu şekilde fiyat çok daha uygun olmaktadır. Gizem nakliyat olarak müşterilerimizin nakliyat ihtiyaçlarının karşılanması için geniş ve yeni model araçlar ile hizmet vermekteyiz. Parça eşya taşımacılığı hizmetinden yararlanmak istediğinizde bu geniş araçlarımıza sizin eşyalarınız ve yine aynı yönde nakliyatı yapılması gereken başka bir ev ya da ofisin eşyaları da yüklenecek ve bu şekilde fiyat kendiliğinden yarıya düşecektir. Ankara merkezli bir nakliyat şirketi olarak Ankara’nın her ilçesinde yaşayan kişilere parça eşya taşımacılığı ile de hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız aynı dikkatle taşınarak istenen adrese taşınmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile size uygun saatte gelerek eşyalarınız kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme yapılmakta ve her türlü güvenlik önlemi alınarak taşınmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılıyor?                        

Günümüzde evlerin metrekare olarak daha küçük olması ile ev eşyaları daha az olabilmektedir. Bu durumda da evden eve nakliyat hizmeti alınmak istendiğinde bu eşyalar bir aracı doldurmamaktadır. Parça eşya taşımacılığı da bu noktada devreye girmekte aynı yönde taşınacak diğer evin eşyaları da aynı araca yüklenmekte bu şekilde araç aynı yönde sadece bir kere gideceği için hizmetin fiyatı da daha uygun olmaktadır. Bu hizmeti profesyonel ekibimiz ile birlikte vermekteyiz ve eşyaların karışması ya da zarar görmesi gibi bir durumun olmaması için de gerekli önlemleri almaktayız. Parça eşya taşımacılığı hizmetini sadece şehir için nakliyat hizmeti olarak vermiyoruz ayrıca şehirlerarası nakliyat içinde bu hizmetten yararlanmanıza olanak sağlıyoruz. Bu şekilde de zaten masraflı ve stresli bir süreç olan taşınma olayının sizler için daha uygun çözümler ile sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Gizem Nakliyat Olarak Hizmetlerimiz

Nakliyat ihtiyacı çeşitlilik gösterebilmektedir ve biz de müşterilerimizin her ihtiyacına uygun olarak hizmet vermekteyiz. Bunları saymak gerekirse evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı sayılabilir. Her müşterimize aynı kalitede hizmet veriyor ve her taşıdığımız eşyayı mutlaka gerçek değerinden sigortalayarak sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz.