Kaliteli Ev Ofis Nakliyat Hizmetleri

Şehiriçi Nakliyat

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır yer alan Gizem nakliyat firmamız ile şehiriçi nakliyat ihtiyaçlarınızda üst düzey kalitede hizmet vermekteyiz. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde eşyalarınızın zarar göreceği ya da taşınma olayının uzun sürmesi sonucunda işlerinizin aksayacağı gibi bir endişeye kapılmanıza gerek yoktur. Yılların verdiği deneyim ile işimizi yüksek kalitede yapmakta ve profesyonel ekibimiz ile eşyalarınız zarar görmeden ve hızla taşınmanızı sağlamaktayız. Ankara firması olarak şehrimizin her ilçesine hizmet götürüyor ve taşınması gereken tüm eşyalarınızı titizlikle taşıyoruz. Eşyaların korunması için gerekli tüm önlemleri alıyor ve onları tam bir muhafaza altına alarak eski adresinizden çıkartıyor, yeni ve içleri süngerle kaplı olan araçlarımız yardımıyla yeni adresinize taşıyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın sizler için yorucu bir süreç olmaması için geniş ekibimiz ile evinize gelerek mobilyalarınızın demontajını yapıyor, kırılacak eşyalarınızı ve diğerlerini cinsine uyugun ambalaj malzemeleri ile dikkatle paketleme yaparak taşıyoruz. Taşınma olayının hızla sonuçlanması için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Modern asansör sistemlerimiz ile yüksek binalarda oturuyor olsanız dahi taşınmanızın sizler için sorun olmaktan çıkmasını sağlıyoruz.  Asansör sistemlerini kullanarak ayrıca zamandan tasarruf ediyor ve en kısa sürede yeni evinizde normal hayatınıza başlayabilmenizi sağlıyoruz.  Evden eve nakliyat hizmeti alınması sırasında en önemli şeyin sizlere uygun zamanda olduğunu bilerek yılın her günü ve her saati hizmet veriyor ve bu şekilde uygun olduğunuz gün ve saatte ekibimiz ile söz verdiğimiz gibi nakliyat hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Gizem Nakliyat Olarak Amacımız

Nakliyat sektörünün yanlış tanınmasına neden olan nakliyat firmaları olduğunu biliyor ve bu imajı değiştirerek güvenilir nakliyat firmaları olduğunun görülmesi için kaliteden ödün vermeden hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve sizlere her zaman güler yüzlü olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eşyalarınızın sizler için değerini bilerek güvenli taşımacılık yapıyor ve onların zarar görmemesi için gerekli bütün önlemleri alıyoruz. Sigortalı nakliyat yaparak trafikte ya da elimizde olmayan nedenler ile eşyalarınızın hasar görmesi durumunda bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlıyoruz.